Atribuită
Cumpărare directă
REFERATE NR. 275 /11.02 ; NR.878 / 29.04.; 889 / 05.05.2021, INTOCMITE DE DR. BELMEGA ANAMARIA MEDIC SEF LABORATOR BK ; DR. GROZA FLORIN MEDIC COORDONATOR AMBULATORIU SI AS SEF . ANATOMIE PATOLOGICA BALOSIN CONSTANTA . SE FACTUREAZA PE PROGRAM TBC LABORATOR BK LAME MICROSCOP 26X76X1 MM = 2.000 BUCATI SI 500 BUCATI PE PROGRAM SCREENING .
- Număr anunț
- DA27995732
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- ROVIS COM SRL (CUI 6675554)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,56 RON
- Valoare atribuită
- 1,56 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.