Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs UM Cantitate Pret unitar RON Valoare RON Cuplaje - Adaptor flansa din fonta cu mufa larga toleranta 0218-0244mm DN0200 BUC 2,00 583,78 1.167,56 Flansa - oarba OL nezincat PN10 DN0200 BUC 2,00 146,82 293,64 Garnitura - clingherit PN10 DN0200 BUC 2,00 16,93 33,86 Surub - cap hexagonal OL zincat M20x0100mm BUC 16,00 4,49 71,84 Piulita - hexagonala OL zincat M20 BUC 16,00 0,72 11,52 Termen livrare 2-3 zile pentru stoc TOTAL oferta: RON 1.578,42
- Număr anunț
- DA28042739
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- FUSION ROMANIA SRL (CUI 3404500)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,58 RON
- Valoare atribuită
- 1,58 RON
- Data publicării
- 24.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.