Atribuită
Cumpărare directă
Contract Servicii Consultare Legislativa in cadrul Caminului pentru Persoane Varstnice Resita- valoarea estimata de 1.520,00 lei fara TVA pentru perioada mai – decembrie 2021 si de 760,00 lei fara TVA, in cazul prelungirii cu 4 luni (ianuarie – aprilie 2022) conform art.165 alin.(1) lit.d din Hotararea nr.395/2016, potrivit specificatiilor din referatul nr.1724/28.04.2021. Se va prezenta documente de autorizare pentru efectuarea acestor tipuri de lucrari.
- Număr anunț
- DA27908399
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,52 RON
- Valoare atribuită
- 1,52 RON
- Data publicării
- 06.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.