Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4, 80 gr MAESTRO STANDARD TOP 25,000 12,85 BIBLIORAFT CARTON MARMORAT HERLITZ cotor 50mm BUC 20,000 4,99 BIBLIORAFT CARTON MARMORAT HERLITZ cotor 80mm BUC 20,000 4,99 DOSAR PLASTIC NOKI Std, ALBASTRU BUC 30,000 0,57

Număr anunț
DA27943707
Autoritate contractantă
COMUNA COSTULENI (CUI 4540631)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
538 RON
Valoare atribuită
538 RON
Data publicării
11.05.2021 00:00
Data finalizării
12.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

538 RON

din 538 RON estimat