Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de servicii de promovare online pentru toate website-urile si paginile de social media detinute de DGAMPT Hunedoara. Contractul de prestari servicii se va incheie initial pentru o perioada de 7 luni începând cu luna iunie 2021 și pană la data de 31.12.2021, cu posibilitatea de prelungire prin Act Adițional, pe o perioada de 4 luni conform art. 165 alin.(1) din HG 395/2016, astfel încât valoarea contractului se poate suplimenta pentru perioada 01.01.2022 – 30.04.2022 cu acelasi tarif lunar.
- Număr anunț
- DA28074484
- Autoritate contractantă
- Direcția Generală de Administrare Monumente și Promovare Turistică a Județului Hunedoara (CUI 43822048)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14 RON
- Valoare atribuită
- 14 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.