Atribuită
Cumpărare directă
Placa alimentare BTL-4000 – 1 bucata 1620.00 lei + TVA / bucata, placa CPU BTL 4000 TOPLINE lei 2750 + TVA / bucata, electrod pacient 7x5cm – 12 bucati 75.00 lei + TVA/bucata*12, cablu electroterapie gri 2 fire – 3 bucati 55.00 lei + TVA/bucata*3, cablu electroterapie alb 2 fire – 3 bucati 55.00 lei + TVA/bucata*3, cap emisie ultrasunet 5cm2 – 1 bucata 1900.00 lei + TVA, acumulator 6v – 2 bucati 250.00 lei + TVA/bucata*2, husa hidrofila – 12 bucati 10.00 lei + TVA/bucata*12 )
- Număr anunț
- DA27902408
- Autoritate contractantă
- ORASUL ALESD (CUI 4348920)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8,12 RON
- Valoare atribuită
- 8,12 RON
- Data publicării
- 06.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.