Atribuită
Cumpărare directă
Panou frontal BTL-5000 5,7’’ 1 buc - 4000,00 ron 2) Manopera aferenta constatare/diagnosticare/reparatie – 500,00 ron 3) Cablu pacient intern BTL-5000 4 buc x 225,0 ron – 900,00 ron 4) Cablu sonda laser 2 buc x 250,00 ron – 500,00 ron 5) Lentila D2-4481X Bloc optic sonda dtip creion 2 buc x 250,00 ron – 500,00 ron 6) Placa generatoare Laser – 1375,00 ron Garantie 6 luni la componentele inlocuite Total – 7775,00 ron – 10 % discount Achizitia tine loc si de comanda ferma
- Număr anunț
- DA27961464
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7 RON
- Valoare atribuită
- 7 RON
- Data publicării
- 13.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.