Atribuită Cumpărare directă

6 Furtun retur injectoare Saviem (șarpe) sistem alimentare cu combustibil motor Saviem buc 10 49,50 lei 7 Set motor Saviem turbo set 10 1.589,00 lei 8 Set motor Saviem normal set 2 1.589,00 lei 9 Curea tratrapezoidală 1275x8x13 reper:311.10 buc 40 7,79 lei 13 Claxon 24V autocamion reper: 9.4174 (89.25301.6001 buc 20 7,80 lei 19 Rulmenți radial cu bile 6204ZZ buc 20 2,98 lei

Număr anunț
DA28080446
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
Cod CPV
34310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20,09 RON
Valoare atribuită
20,09 RON
Data publicării
28.05.2021 00:00
Data finalizării
02.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20,09 RON

din 20,09 RON estimat