Atribuită
Cumpărare directă
pachet electrice ADV1215419 1 Bec 24Vx5A instalație iluminare-semnalizare buc 200 0,64 lei 2 Bec far R10215 (24Vx50/55W) instalație iluminat buc 100 2,55 lei 3 Bec far R10215 (24Vx21W) instalație semnalizare buc 100 0,71 lei 4 Bec poziție R 10215 ( 24Vx5W) instalație iluminat buc 150 0,64 lei 6 Bec bord R 10215 ( 24Vx4W tip B9) instalație iluminat buc 200 0,59 lei 8 Bec 24Vx55W instalație de iluminat buc 200 2,55 lei 9 Bec 24V/21x5W instalație iluminat buc 200 0,71 lei 12 Bec 24vx21A instalație electrică buc 100 0,71 lei 13 Releu semnalizare direcție 24v cod: 246.38.029.259.38.007 : 9.4270 (4250) buc 20 35,00 lei 14 Releu încărcare autocamion 24V buc 10 19,30 lei
- Număr anunț
- DA28096132
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
- Furnizor / câștigător
- DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
- Cod CPV
- 42913300-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,28 RON
- Valoare atribuită
- 2,28 RON
- Data publicării
- 31.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.