Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale, cu asigurarea de recipienti necesari colectarii deseurilor CUTIE PVC 0.75 L-20 BUC/luna CUTIE PVC 1.75L-10 BUC/luna CUTIE PVC 2.3L-20 BUC/luna CUTIE CARTON SIMPLA INSCRIPTIONATA PERICOL BIOLOGIC 10 L- 30BUC/luna SAC GALBEN PERICOL BIOLOGIC 40L-20 BUC/luna SAC GALBEN PERICOL BIOLOGIC 120L-30 BUC/luna COD 18.01.01, 18.01.02, 18.01.03, 18.01.09

Număr anunț
DA28085199
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC TANDAREI (CUI 4365417)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39 RON
Valoare atribuită
39 RON
Data publicării
28.05.2021 00:00
Data finalizării
28.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39 RON

din 39 RON estimat