Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale conform ADV1210135. Contractul se incheie pe perioada 04.05.2021-31.12.2021.Cantitatea estimata pana la 31.12.2021 este de 728 kg.

Număr anunț
DA27887171
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,82 RON
Valoare atribuită
2,82 RON
Data publicării
04.05.2021 00:00
Data finalizării
04.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,82 RON

din 2,82 RON estimat