Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet standard servicii sistem ghidaj pentru persoanele cu dizabilități de vedere

Număr anunț
DA34449019
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
51900000-1 · Servicii de instalare de sisteme de orientare si control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.686.838 RON
Data publicării
07.11.2023 11:23
Data finalizării
10.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.686.838 RON