Atribuită Cumpărare directă

2005701 CAPAC PP 75 10 BUC 2003271 MUFA DUBLA HTMM DN 75 PP SC 5 BUC 2013444 RACORD MONOCOMANDA PVC L50 6 BUC 2001632 REDUCTIE A592 1/2-3/8 FM 10 BUC 5009135 ADEZIV GRESIE FAIANTA EXTERIOR AF-E 25KG 1 BUC 5015340 IPSOS RIG. SUPER 10KG 1 SAC 1000608 UNITEC INTR DUBLU PT ANTIGRON 46243L 2 BUC 1001190 ECO INTR DUBLU MF0012-06005 5 BUC 1001194 ECO PRIZA DUBLA SHUKO CU CP MF0012-06043 5 BUC 1047391 HOFF PROIECTOR LED CU SENZOR 20W 1 BUC 1046323 CORP XCITY LED 36W 4200K CT02NW 2 BUC 1036514 LH BEC LED A60 12-96W E27 CW 5 BUC 1046299 LH BEC LED A60 15-120W E27 CW 5 BUC 1002859 CABLU MCCG-I (H07RN-F) 3X1,5 R100 10 M 1001638 UNITEC PRIZA DUBLA PT ANTIGR IP44 46245L 4 BUC

Număr anunț
DA27998843
Autoritate contractantă
LICEUL AUTO TRAIAN VUIA (CUI 2679685)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638 RON
Valoare atribuită
638 RON
Data publicării
18.05.2021 00:00
Data finalizării
19.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638 RON

din 638 RON estimat