Atribuită
Cumpărare directă
5001588 BANDA DUBLU ADEZIVA 1,5M CAR TAPE 5 BUC 5003482 CARPET TAPE 10MX50MM BLISTER 3 BUC 1000223 CABLU SUDURA MSUDC 25 R100 8 M 1000205 CABLU MYYM 3X1,5 (H05VV-F) T500 20 M 1000206 CABLU MYYM 3X2,5 (H05VV-F) T500 20 M 1014038 CONDUCTOR MYF 1,5 ROSU H07V-K B500 10 M 1014039 CONDUCTOR MYF 1,5 ALBASTRU H07V-K B500 10 M 1014040 CONDUCTOR MYF 1,5 VER/GALB H07V-K B500 10 M 1014052 CONDUCTOR MYF 2,5 ALBASTRU H07V-K B500 10 M 1014051 CONDUCTOR MYF 2,5 ROSU H07V-K B500 10 M 1014053 CONDUCTOR MYF 2,5 VER/GALB H07V-K B500 10 M 1009977 DOZA APARAT LEGRAND 031301 18 BUC 1015998 DOZA RIGIPS BATIBOX 1X2M MIXT 080041 12 BUC 1036844 ASFORA INTRERUPATOR DUBLU EPH0300121 2 BUC 1036847 ASFORA PRIZA TV DE CAPAT EPH3200121 5 BUC 1056700 ROLA 50M TUB RIFLAT PVC 25 320N 1 BUC 1036859 ASFORA RAMA CVADRUPLA EPH5800421 4 BUC 1036854 ASFORA RAMA DUBLA EPH5800221 3 BUC 1003438 DOZA RAMIF D70 ST 000517 REL 2 BUC 1011627 BANDA SUPORT 10M/12X0,7MM 01-671 1 BUC 1005478 TABLOU ELECTRIC 4L IP40 1 BUC 1005469 DOZA RAMIF. 100X100 DRP-ST-1 45037 REL 2 BUC 1002427 DOZA RAMIF. GC 100X100 ST 036103 REL 2 BUC 1036852 ASFORA PRIZA DATE RJ45 EPH4300121 10 BUC 1036843 ASFORA PRIZA 2P+E CU OBT EPH2900221 10 BUC 1003911 SPOT ELC 146 WH GU5.3 70008 4 BUC 1055332 LH BEC LED 8-64W GU10 CW 4 BUC 7002298 SET 10 REZERVE PT CUTTER 18CM LT76220 1 BUC 5009716 SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X35MM(250 BUC) 2 CUT
- Număr anunț
- DA27906277
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,35 RON
- Valoare atribuită
- 1,35 RON
- Data publicării
- 06.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.