Atribuită
Cumpărare directă
Număr poziţie ID produs Cantitate Produs Unitate Pret sistem Total (fara TVA) Total (TVA inclus) 10 1053694 1 FIERASTRAU CU MASA PANZER 1200W JF72102 BUC 527 442,86 527 20 1052407 1 MASINA GAURIT-INSUR. PERC. 710W BEH710 BUC 233 195,8 233 30 1032529 1 POLIZOR UNGHIULAR 125MM 900W BEG220 BUC 185 155,46 185 40 1020684 1 RINDEA ELECTRICA 650W 82MM KW712 BUC 330 277,31 330 50 1027722 1 ANTRENOR CLICHET REVERSIBIL 1/2 KRONUS BUC 72,73 61,12 72,73 60 1046117 1 SET 11 CAP. CHEI TUB 6L SINA 1/2 900585 SET 87,7 73,7 87,7 70 1053349 1 SET 8 CHEI INELARE DUBLU COTITE 6-22MM SET 69,59 58,48 69,59 80 1056310 1 SET 8 CHEI FIXE DUBLE DREPTE 6-22 616258 SET 36,89 31 36,89 90 1031239 1 DIAMANT PROF. + 6 PASTILE 3-8 MM 4109000 BUC 24,41 20,51 24,41 100 1054171 2 DISC FER CIRC 210X2,4/30/64T 2608644391 BUC 62,68 105,34 125,36 110 1054163 1 DISC FER CIRC 160X2,2/20/36T 2608644374 BUC 40,89 34,36 40,89 120 1021816 1 DISC DIA ECO FPE 125 2608602202 BUC 35,28 29,65 35,28 130 1011645 1 TESTER CU CABLU SI LEDU AC-DC 03-003 BUC 25,06 21,06 25,06 140 1040129 1 HOFF CLESTE DEZIZOLAT CABLU 0,2-6MM BUC 23,79 16,72 19,9 150 1040688 1 CLESTE TAIETOR 160MM HOLZER P TRO14040 BUC 21,99 18,48 21,99 160 1040682 1 CLESTE COMBINAT 200MM HOLZER P TRO14022 BUC 21,72 18,25 21,72 170 1040684 1 CLESTE DEZIZOLANT 160MM HOLZER TRO14030 BUC 25,91 21,77 25,91 180 1027371 1 SET 9 SURUBELNITE PRECIZIE HOLZER P SET 28,54 23,98 28,54 190 1027363 1 SET 10 SURUBELNITE HOLZER P SET 63,25 53
- Număr anunț
- DA28056091
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02477 Brasov (CUI 4384265)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,66 RON
- Valoare atribuită
- 1,66 RON
- Data publicării
- 26.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.