Atribuită Cumpărare directă

Diverse materiale construcții pentru amenajare parc din satul Petroman, orașul Ciacova. Achiziția publică s-a inițiat în baza Referatului de necesitate Nr.4146/11.05.2021.

Număr anunț
DA27945277
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307 RON
Valoare atribuită
307 RON
Data publicării
12.05.2021 00:00
Data finalizării
12.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307 RON

din 307 RON estimat