Atribuită Cumpărare directă

PROTECTA 3 IN 1 AURIU METAL 2,5 L , conform referat de necesitate nr. 816/26.05.2021

Număr anunț
DA28071696
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL AGRICULTURII (CUI 4232046)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86 RON
Valoare atribuită
86 RON
Data publicării
27.05.2021 00:00
Data finalizării
27.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86 RON

din 86 RON estimat