Atribuită Cumpărare directă

1050809 PROIECTOR LED IPRO MINI 10W 3000K HEPOL 2 BUC 28,57 1050815 PROIECTOR LED IPRO MINI 50W 3000K HEPOL 2 BUC 92,43 1039855 CANAL CABLU(JGHEAB) 25X16 CU CAPAC 2M 5 BUC 2,58 1005596 CUTIE CONEX D11/11P IP66 110X110X70 1 BUC 9,77 1035443 SENZOR CU FOTOCELULA 10A 3 BUC 23,88 1053598 SET DIBLU+SURUB 6/8/10 DUOPOWER 541179 1 SET 80,75 1000205 CABLU MYYM 3X1,5 (H05VV-F) T500 25 M 2,71 1013723 CONECTOR TERMINAL 6MM 10 POLI 31-323 2 SET 6,60 1037148 TUB DE CAPAT 1,5MMP 100BUC 472/8 1 PAC 5,39

Număr anunț
DA28085265
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503 RON
Valoare atribuită
503 RON
Data publicării
28.05.2021 00:00
Data finalizării
28.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503 RON

din 503 RON estimat