Atribuită
Cumpărare directă
1. teava PEHD apa, D25, PN 10, = 200 ml, 2.teava PEHD apa D32, PN10, = 50 ml, 3. teu compresiune redus PEHS, = 2 buc; 4. racord compresiune, PEHD, filet interior D25X 3/4, = 2 BUC; 5. racord compresiune PEHD, FILET EXTERIOR D32 -1-1/4, = 2 buc; 6. racord compresiune filet int, 32 -3/4, = 2 buc; 7.reductie alama FE FI, 1 1/4 1, = 2 buc; 8. robinet cu bila filet int-ext alama 1 1/4, = 1 buc; 9. mufa compresiune PEHD, D25, = 4 buc; 10. teu egal D22x22x22, = 2 buc; 11. adaptor alama int-ext 22 mmx 3/4, = 2 buc 12. cot cupru int-int D22, = 6 buc; 13. cot compresiune PEHD D32, = 4 buc; 14. cot compresiune PEHD D25, = 4 buc; 15. canal cablu jgheab 40x40 cu capac alb, = 14 buc; 16. diblu universal din nylon cu surub cui8x60 mm, = 50 buc; 17. banda zimtata 4,5 x 360 mm, = 2 pungi.
- Număr anunț
- DA28076109
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44163100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 907 RON
- Valoare atribuită
- 907 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.