Atribuită Cumpărare directă

Nr crt, cod, Denumire, Nr. Buc. Pret cu TVA, Pret fara TVA, TVA 100 7008476 CIZME HERCULES MAR44 BUC 7,00 34,90 205,29 39,01 110 6014784 COSTUM SALOPETA PIEPTAR BLEU ALPHA-56 BUC 2,00 119,00 200,00 38,00 120 6014784 COSTUM SALOPETA PIEPTAR BLEU ALPHA-56 BUC 5,00 119,00 500,00 95,00 TOTAL 905.29 lei fara TVA

Număr anunț
DA27948540
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
905 RON
Valoare atribuită
905 RON
Data publicării
12.05.2021 00:00
Data finalizării
17.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

905 RON

din 905 RON estimat