Atribuită Cumpărare directă

10 7013114 CIZME HERCULES MAR42 BUC 3,00 87,98 20 7014820 CIZME HERCULES MAR43 BUC 5,00 146,64 30 7008476 CIZME HERCULES MAR44 BUC 5,00 146,64 40 7013111 CIZME HERCULES MAR45 BUC 5,00 146,64 50 7023210 CIZME HERCULES MAR46 BUC 2,00 58,66

Număr anunț
DA28067471
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587 RON
Valoare atribuită
587 RON
Data publicării
26.05.2021 00:00
Data finalizării
28.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587 RON

din 587 RON estimat