Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE DE PAPETARIE SI BIROU HARTIE XEROX A4 - 100*12.61 CARTUS TONER HP 35/36/85A - 10*58.83 CHITANTIER A5 2EX PERSONALIZAT - 10*15.13 FOLIE PVC W-UP - 400*0.08 DOSAR CARTON SINA STANDARD - 200*0.38 BON CONSUM AUTOCOPIATIV - 10*5.46 DISPOZITIE DE CASIERIE - 10*2.10 REGISTRU CASA AUTOCOPIATIV - 5*11.76 NIR FARA TVA AUTOCOPIATIV - 5*11.76 MARKER PERMANENT BIC - 10*3.78 SCOCI 48*60 TRANSPARENT - 10*2.94 PIX SCHNEIDER K15 - 30*1.68
- Număr anunț
- DA28071067
- Autoritate contractantă
- Comuna Pardina (CUI 4508835)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,42 RON
- Valoare atribuită
- 2,42 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.