Atribuită
Cumpărare directă
Acetona p.a. Ambalat la flacon de plastic. R11-Foarte inflamabil.R36-Iritant pentru ochi.R66-Expunerea repetata poate provoca uscarea sau craparea pielii.R67-Inhalarea vaporilor poate provoca somnolenta si ameteala. Formula chimica: C3H6O Valabilitate: 24 de luni. M=58,08 g/mol Caracteristica UM Valori prevazute Valori realizate Continut min.% 99.00 99.7 Reziduu la evaporare max% 0.001 0.001 Aciditate max% 0.01 0.001 Alcalinitate max% 0.001 0.001 Apa max% 0.25 0.2 Aldehide max% 0.002 0.002 Methanol max% 0.01 0.01 Fe max% 0.001 0.001 Plumb max% 0.001 0.001
- Număr anunț
- DA28014837
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19 RON
- Valoare atribuită
- 19 RON
- Data publicării
- 20.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.