Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi chimici conform descriere Acid citric import (cu mult mai multe impuritati verificate ) cod AC07251000 110 RON/1kg 1x1kg HEPES cod 441485H : 563,50 RON/250g 1x250g Acetat de sodium anhidru cod SO0035 : 95 RON/250g 1x250g Sau acetat de sodium trihidrat cod SO0025 : 95 RON/500g 1x500g Acetat de amoniu import ( cu mult mai multe impuritati verificate ) cod AM0254 :94 RON/500g PBS 7,4 (solid) va pot oferi astfel : de la VWR , tablet ( din fiecare se prepara 100ml ) cod E404-100TABS :686,50 RON/pack de 100 tabs 1 pachet DTPA - acid pentetic ( dietilentriaminepentaacetic acid ) cod Alfa Aesar A10926 : 226,55 RON/250g 2x250g Agitatoare megnetice 6x3mm cod 442-0259 pret=145 RON/pachet de 10 bucati Agitatoare megnetice 7x2mm cod BOHLC350-05 pret=79 RON/pachet 1 pachet PD-10 coloane de separare cod 17-0851-01 pachet 30 bucati pret=2530 RON/pachet 1 pachet
- Număr anunț
- DA27943886
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,85 RON
- Valoare atribuită
- 4,85 RON
- Data publicării
- 11.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.