Atribuită
Cumpărare directă
4- (dimetilamino) benzaldehyde reactive pt analiza cod DI0937 : 200 RON/25g 3-(2-Pyridyl)5,6-diphenyl-1,2,4 triazine-p,p’-disulfonic acid monosodium salt hydrate cod 160601 : 965,25 RON/5g Calcium chloride dihydrate cod CA0194 : 58 RON/500g- minim ambalare originala sodium tetraborate decahydrate cod SO0707 : 100 RON/500g- minim ambalare originala myricerin min 98% crystalline cod CAYM10012600-25 : 375.50 RON/25mg Reactiv Folin Ciocalteu cod RE0018 : 120,50 RON/250ml- minim ambalare originala alcool etilic HPLC puritate min 99,8% cod 111727 : 575 RON/2,5l- stoc in Buc metanol pt cromatografia de lichide LiChrosolv cod ME0306 : 48 RON/2,5l- stoc in Buc acetonitrile Hypergrade pt LC-MS cod AC0371 : 288 RON/2,5l Carbonat de sodium decahidrat reactive puritate PH EUR cod SO0117 : 163,35 RON/1kg clorura de aluminiu hexahidrat cod AL0770 : 146,90 RON/1kg
- Număr anunț
- DA27940342
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,04 RON
- Valoare atribuită
- 3,04 RON
- Data publicării
- 11.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.