Atribuită
Cumpărare directă
metanol absolute cod ME0302 : 69 RON/2,5l – stoc in Buc X2 =138 RON metanol pt cromatografia lichide LiChrosolv cod ME0306 : 48 RON/2,5l- stoc in Buc X 2=96 RON ethanol pt cromatografia de lichide LiChrosolv cod 111727 : 575 RON/2,5l- stoc in Buc X 2 =1150 RON acetic acid glacial ACS reagent min 99,7% cod AC0344 : 53,50 RON/1l- minim ambalare originala X 2 =107 RON reactiv Turnesol ( Litmus ) cod TO0280 : 251 RON/25g- minim ambalare originala X 2 =502 RON Tilianin phyproof reference substance cod PHL85779-10MG : 2070 RON/10mg Luteolin min.98% crystalline cod Cayman CAYM10004161-10 : 190 RON/10mg X 5 950 RON
- Număr anunț
- DA27940370
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,01 RON
- Valoare atribuită
- 5,01 RON
- Data publicării
- 11.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.