Atribuită Cumpărare directă

Ursolic acid analytical standard ( sau synonym 3b-Hydroxy-12-ursen-28-ic acid ) cod EDQM EDQMY0001523 : 1459,60 RON/25mg Aracetine min 97% ( sau synonym 4-methylpigenin 5,7 dihidroxy-4’-methoxyflavone, apigenin 4’ methyl ether, Buddleoflavonol, Linarigenin ) Carl Roth cod ROTH5010.1 : 958 RON/25mg Tilianin phyproof reference substance cod PHL85779-10MG : 2070 RON/10mg X 2=4140 RON Luteolin min.98% crystalline cod Cayman CAYM10004161-10 : 190 RON/10mg Lot 6 etanol pt cromatografia lichide cod 1117272500 : 575 RON/2,5l- de regula stoc in Buc X 2=1150 RON

Număr anunț
DA27940411
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,71 RON
Valoare atribuită
7,71 RON
Data publicării
11.05.2021 00:00
Data finalizării
12.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,71 RON

din 7,71 RON estimat