Atribuită Cumpărare directă

ADV1209640 PIESE SCADA NR. CR T DENUMIRE PRODUS UM CA NTI TA TE PRET LEI /BUCAT AFARA TVA VALOAR E LEI FARA TVA/CA NTITAT E TOTAL VALOAR E LEI 1 DISPLAY CU TOUCH [HMI] - FIRMA - PHOENIX CONTACT, MODEL- TPM3 5AT, UN - 24VCC, IN- 0.3A, PRODUCATOR- SUTRON ELECTRONIC GMBH BUC 1 2420.17 2420.17 2420.17 2 CIRCUIT INTEGRAT REGULATOR TENSIUNE- PRODUCATOR TEXAS INSTRUMENTS, COD- LM5576, SMD BUC 2 51.26 102.52 102.5 2 3 DIODA TRASIENT - OIODA TVS, 1.5KW, 209V, 4.6A, UNIDIRECTIONALA BUC 5 9.24 46.20 46.20 4 TERMISTOR PROTECTIE- COD MF72-14R7M BUC 10 6.72 67.20 67.20 TOTAL GENERAL 2636.09

Număr anunț
DA27899262
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,64 RON
Valoare atribuită
2,64 RON
Data publicării
06.05.2021 00:00
Data finalizării
10.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,64 RON

din 2,64 RON estimat