Atribuită Cumpărare directă

HP workstation Z6 G4P CONFIGURATIE CONFORM OFERTA 174/16.04.2021 2X INTEL XEON 4214, 64 GB DDR4 512 GB 1 x HDD 2 TB SATA Nvidia QUADRO P2000 Tastatura + mouse HP Monitor ASUS 27” VP278QG: Sistem de opearre WIN 10 PRO 64 bit Garantie 3 ani

Număr anunț
DA27980299
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15 RON
Valoare atribuită
15 RON
Data publicării
17.05.2021 00:00
Data finalizării
17.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15 RON

din 15 RON estimat