Atribuită
Cumpărare directă
Laptop HP ProBook 450 G7 pentru proiect SEE ctr. 19/2020 IDEAR responsabil proiect Stefan Pastrama, conform referat nr. 929/14.04.2021 Laptop HP ProBook 450 G7 cu procesor Intel® Core™ i7-10510U pana la 4.20 GHz, 15.6", Full HD, 16GB, SSD 1TB M.2 + HDD 1TB SATA, ,NVIDIA® GeForce® MX250 2GB, Windows 10 Pro, Silver Garantie 2 ani.
- Număr anunț
- DA27995675
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,88 RON
- Valoare atribuită
- 5,88 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.