Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP ProBook 450 G7 pentru proiect ERASMUS KA202-064763, director proiect Andrei Dumitrescu, conform referat 61076/26.04.2021 si oferta nr. 140/30.03.2021. Laptop HP ProBook 450 G7 cu procesor Intel® Core™ i7-10510U pana la 4.20 GHz, 15.6", Full HD, 16GB, 1TB HDD + 512GB SSD,NVIDIA® GeForce® MX250 2GB, Windows 10 Pro

Număr anunț
DA27998654
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,14 RON
Valoare atribuită
4,14 RON
Data publicării
18.05.2021 00:00
Data finalizării
18.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,14 RON

din 4,14 RON estimat