Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza servicii de documentare legislativa conform cerintelor caietului de sarcini 69171/14.04.2021, ataşat. Se va incheia un contract de achizitie publica de servicii conform modelului atasat, cu durata până la data de 31.12.2021 (8 luni), cu posibilitatea de prelungire a duratei contractului cu maxim 4 luni calendaristice în anul 2022 şi suplimentarea corespunzătoare a cantităţii de servicii deja achiziţionate, condiţionat de fondurile bugetare alocate cu acesta destinatie.
- Număr anunț
- DA27883155
- Autoritate contractantă
- Municipiul Craiova (CUI 4417214)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 72319000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,64 RON
- Valoare atribuită
- 4,64 RON
- Data publicării
- 04.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.