Atribuită
Cumpărare directă
Pachet piese de schimb pentru echipamente IT: Rola alimentare hartie – 1 buc., Ssd – 4 buc., Memorie – 5 buc., Hdd – 2 buc., Baterie – 1 buc., Tastatura – 1 buc. Separare ansamblu – 1 buc., Rola hp – 1 buc., Print head – 1 buc., Rola ridicare – 1 buc. Patchcord – 5 buc., Canal pardoseala – 4 buc., Canal 175*18 – 1 metru, Modul upgrade scanner – 1 buc., Print head – 1 buc., conform Formularului de propunere tehnică și financiară, atașat. Vă rugăm să completati Formularul de propunere tehnică și financiară completat cu prețurile unitare , conform modelului atașat în SEAP şi sa-l transmiteţi pe adresa de e-mail: achizitii@cjalba.ro (maxim 10 MB/e-mail) până la data de 13.05.2021 ora 17:00. Orice formular transmis după data și ora limită menționate anterior nu va fi luat în considerare. Operatorul economic dacă se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA27943798
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9,57 RON
- Valoare atribuită
- 9,57 RON
- Data publicării
- 11.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.