Atribuită
Cumpărare directă
ADV 1211417 RULMENT FATA DREAPTA NUBIRA B 1 42,02 42,02 BIELETA ANTIRULIU STG NUBIRA B 1 18,48 18,48 BIELETA ANTIRULIU DRT NUBIRA B 1 18,48 18,48 BRAT FATA STANGA NUBIRA B 1 121,85 121,85 BRAT FATA DREAPTA NUBIRA B 1 121,85 121,85 BUCSA BARA STABILIZATOARE NUBIRA B 2 8,4 16,8 DISC FRANA FATA NUBIRA B 2 80,67 161,34 DISC FRANA SPATE NUBIRA B 2 63,87 127,74 PLACUTE FRANA FATA NUBIRA SET 1 50,42 50,42 PLACUTE FRANA SPATE NUBIRA SET 1 42,02 42,02 SABOTI FRANA MANA NUBIRA B 2 109,24 218,48 SET PRINDERE SABOTI NUBIRA SET 1 29,41 29,41 SET AUTOREGLAJ SABOTI NUBIRA SET 1 33,61 33,61 CABLU FRANA MANA NUBIRA B 2 46,22 92,44 1094,94
- Număr anunț
- DA27987555
- Autoritate contractantă
- U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,10 RON
- Valoare atribuită
- 1,10 RON
- Data publicării
- 17.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.