Atribuită
Cumpărare directă
1. Cartus Toner pt. MULTIFUNCTIONAL CANON MF6140DN BLACK cod CRG719H- COMPATIBIL Nr. Pagini: 6.900 buc 30x27.75lei= 832.50lei 2. Cartus toner pentru Canon MF217W cod canon 737- COMPATIBIL Nr. Pagini: 2.500 buc 2x16.85lei=33.70lei 3. Cartus toner pentru XEROX B215- COMPATIBIL Nr. Pagini: 3.000 buc 80x104lei=8320 lei 4. Cartus toner pt Brother 2712 cod TN2421 cu cip- COMPATIBIL Nr. Pagini: 3.000 buc 10x23.10lei= 231lei 5. Cartus Toner pt. Brother 8860 cad TN3170- COMPATIBIL Nr. Pagini: 8.000 buc 10x28.20lei= 282lei 6. Unitate cilindru pentru Brother MFC 8860 cod DR3100- COMPATIBIL Nr. Pagini: 25.000 buc 15x38lei=570lei 7. Unitate cilindru pentru Brother L5700 cod DR 3400- COMPATIBIL Nr. Pagini: 30.000 buc 80x39lei=3120 lei 8. Cartus toner pt Brother L5700 cod TN3480- COMPATIBIL Nr. Pagini: 8.000 buc 40x31.50lei= 1260lei 9. Cartus toner pentru HP M428FDW cod HP59X 10 000 pag. ORIGINAL cu CIP Nr. Pagini: 10.000 buc 4x850.45lei= 3401.80lei 10. Cartus toner pt Lexmark MB 2236ADW- ORIGINAL Nr. Pagini: 3.000 buc 10x279.34lei =2793.40lei 11. Drum Unit pt Lexmark MB 2236ADW cod B220Z00- ORIGINAL Nr. Pagini: 12.000 buc 5x286.98lei= 1434.90lei 12. Cartus toner pentru OKI MC 853 BLACK ORIGINAL Nr. Pagini: 7.000 buc 3x222.74lei= 668.22lei 13. DRUM UNIT pt OKI MC853 cod 44844472 ORIGINAL Nr. Pagini: 30.000 buc 4x531.79lei= 2127.16lei 14. Cartus toner pt HP MFP M428DW 10000 pag- COMPATIBIL- fara chip - necesita utilizarea chip-ului OEM Nr. Pagini: 10.000 buc 10x42lei =420lei 15. Cartus T
- Număr anunț
- DA28077619
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
- Furnizor / câștigător
- TIMI IMPORT EXPORT SRL (CUI 8354100)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25,72 RON
- Valoare atribuită
- 25,72 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.