Atribuită Cumpărare directă

1 TONER CARTRIDGE RICOH MP C 2003 SP, MP C 2011 SP, MP C 2503 SP, BK BUC 1 x235,30 2 TONER CARTRIDGE RICOH MP C 2003 SP, MP C 2011 SP, MP C 2503 SP, CY, 9.5K BUC 1 x260,51 3 TONER CARTRIDGE RICOH MP C 2003 SP, MP C 2011 SP, MP C 2503 SP, MG, 9.5K BUC 1 x260,51 4 TONER CARTRIDGE RICOH MP C 2003 SP, MP C 2011 SP, MP C 2503 SP, Y, 9.5K BUC 1 x260,51

Număr anunț
DA28010555
Autoritate contractantă
Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Albatros" Constanta (CUI 4304649)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI 13146610)
Cod CPV
30125120-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,02 RON
Valoare atribuită
1,02 RON
Data publicării
19.05.2021 00:00
Data finalizării
20.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,02 RON

din 1,02 RON estimat