Atribuită Cumpărare directă

MLT-D204U ,Toner Compatibil Samsung M4075FR (MLT-D204U) – 15.000 pag

Număr anunț
DA27912129
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195 RON
Valoare atribuită
195 RON
Data publicării
07.05.2021 00:00
Data finalizării
10.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195 RON

din 195 RON estimat