Atribuită Cumpărare directă

REMORCA 7.100 KG AN 2006 RCA 12 LUNI =516 RON pentru BH636 TRACTOR UNIVERSAL 4.156CMC 90 KW RCA 12 LUNI=383 RON pentru BH754 TRACTOR UNIV 4.156 CMC 90 KW RCA 12 LUNI=383 RON pentru BH770 TOTAL CELE 3 RCA= 1.282 RON

Număr anunț
DA27999967
Autoritate contractantă
ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,28 RON
Valoare atribuită
1,28 RON
Data publicării
18.05.2021 00:00
Data finalizării
19.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,28 RON

din 1,28 RON estimat