Atribuită Cumpărare directă

Servici de asigurare de raspundere civila auto pentru perioada 17.05.- 31.12.2021 pentru: Transportor Tab 79c , prima 161 lei/buc*14 buc remorca Rema -1 buc -62 lei autocisterna DAC 665 –1 buc 161 lei

Număr anunț
DA27975749
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,48 RON
Valoare atribuită
2,48 RON
Data publicării
14.05.2021 00:00
Data finalizării
14.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,48 RON

din 2,48 RON estimat