Atribuită Cumpărare directă

1. ASIGURAREA OBLIGATORIE A LOCUINŢEI ÎN BAZA LEGII NR.260/2008, privind asigurarea obligatorie a locuinţelor împotriva cutremurelor, alunecărilor de teren sau inundaţiilor, republicată, în Monitorul Oficial al României, Partea I,nr. 175 din 09 martie 2016, a normelor emise în aplicarea acesteia si a declaratiei ASIGURATULUI/CONTRACTANTULU pentru 2 locuinte de serviciu situate in Jud. Harghita. 2. Asigurare de incendiu si alte calamitati, toate riscurile, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru 17 locatii situate in Jud. Harghita, care apartin unei persoane juridice din Romania: Polita 1 - 5 locatii - Clădire: SA totala trebuie sa fie cuprinsa intre 7.500.000 RON si 8.000.000 RON Polita 2 - 5 locatii - Clădire: SA totala trebuie sa fie cuprinsa intre 3.500.000 RON si 4.000.000 RON Polita 3 - 5 locatii - Clădire: SA totala trebuie sa fie cuprinsa intre 1.000.000 RON si 1.500.000 RON Polita 4 - 2 locatii - Clădire: SA totala trebuie sa fie cuprinsa intre 2.000.000 RON si 2.500.000 RON Perioada asigurata: 12 luni, cu inceput valabilitate polita: Mai 2021.

Număr anunț
DA27903152
Autoritate contractantă
Comuna Corund (CUI 4246084)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66515200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20,65 RON
Valoare atribuită
20,65 RON
Data publicării
06.05.2021 00:00
Data finalizării
06.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20,65 RON

din 20,65 RON estimat