Atribuită Cumpărare directă

GSR 18V-50 Cuplu (max) 50 Nm Cuplu (de înşurubare în condiţii uşoare/grele/max.) 28/50/50 Nm Turaţie la mersul în gol treapta 1-a/a 2-a 0 – 460 / 0 – 1.800 rot/min Domeniu de strângere, minim/maxim 1,5 / 13 mm Trepte ale momentului de torsiune 20+1 Diam. de găurire în aluminiu, max. 13 mm Diam. de găurire în lemn, maxim 35 mm Diam. de găurire oţel, maxim 13 mm Diam. maxim şuruburi 10 mm Greutate excl. acumulator 1 kg Set de livrare 2 x acumulatori 18V 2.0Ah 1600Z00036 Încărcător GAL 18V-20 (2 AH) Valiza de transport L-Case

Număr anunț
DA28040971
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
42622000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714 RON
Valoare atribuită
714 RON
Data publicării
24.05.2021 00:00
Data finalizării
24.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714 RON

din 714 RON estimat