Atribuită Cumpărare directă

Unitate de cilindru drum unit Brother DR-2300 DR2300 ptr. HL-L2300D, HL-L2340DW, HL-L2360DN, HL-L2365DW, DCP-L2500D,DCP-L2520DW, DCP-L2540DN, DCP-L2560DW, MFC-L2700DW, MFC-L2720DW, MFC-L2740DW, Black 12000pag OEM:DR2300

Număr anunț
DA27919922
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BELCIUGATELE (CUI 24079568)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284 RON
Valoare atribuită
284 RON
Data publicării
07.05.2021 00:00
Data finalizării
10.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

284 RON

din 284 RON estimat