Atribuită Cumpărare directă

Verificare si mentenanta semestriala autorizata conf P118/II la hidrant - 8 buc Verificat stingator tip P6,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 -22 buc Verificat stingator tip SM6,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001-4 buc Verificat stingator tip G2,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001- 4buc Stingator tip G2,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001- 1 buc Stingator tip P6,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001- 16 buc

Număr anunț
DA27932431
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC TARGU JIU (CUI 18343435)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,55 RON
Valoare atribuită
2,55 RON
Data publicării
11.05.2021 00:00
Data finalizării
12.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,55 RON

din 2,55 RON estimat