Atribuită
Cumpărare directă
Servicii PSI Verificare semestriala autorizata, conf. P118/II la hidrant interior- 13 buc Verificare sting tip P6, conf OMAI 138/2015,CE,EN/1-8 ISO 9001,ISO 14001, ISO 45001 - 13 buc Verificare sting tip SM6, conf OMAI 138/2015,CE,EN/1-8 ISO 9001,ISO 14001, ISO 45001 -1 buc Verificare sting tip G2, conf OMAI 138/2015,CE,EN/1-8 ISO 9001,ISO 14001, ISO 45001- 1 buc
- Număr anunț
- DA27909421
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA CONSTANTIN PUFAN (CUI 15277175)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,52 RON
- Valoare atribuită
- 1,52 RON
- Data publicării
- 06.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.