Atribuită
Cumpărare directă
Verificat stingator tip P6,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 -27 buc Verificat stingator tip P3,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001-15 buc Verificat stingator tip G2,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001- 5 buc Verificat stingator tip G5,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001- 6 buc Stingator tip P6,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001- 21buc Stingator tip G2,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 - 2 buc Stingator tip P3,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001- 2 buc Verificat/ incarcat stingator tip P6,conf.OMAI 138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001- 46 buc
- Număr anunț
- DA28000064
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUZIAS (CUI 2502534)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,20 RON
- Valoare atribuită
- 7,20 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.