Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT CATRE AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI MARAMURES. Cantitate contractata: 133 MWh; Perioada: 01.01.2021 - 30.04.2021 Pret gaze naturale este 141.00 lei/MWh pentru C1 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 97.90 lei/MWh; -Tarif echilibrare 2.00 lei/MWh; -Tarif transport 11.00 lei/MWh; -Tarif distributie 30.10 lei/MWh. Pretul nu include TVA Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii.
- Număr anunț
- DA27956634
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Protectia Mediului Maramures (CUI 3627307)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18,75 RON
- Valoare atribuită
- 18,75 RON
- Data publicării
- 13.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.