Atribuită Cumpărare directă

Caminul pentru Persoane Varstnice Resita achizitioneaza servicii de reparatie imprimanta, potrivit motivatiilor din referatul nr. 1994/19.05.2021, solicitate de Administrator Maran Vasile, Avizat Contabil Sef – Sabo Mirel, Aprobat Director – Dunareanu Lucian.

Număr anunț
DA28063862
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI 16902395)
Cod CPV
50313200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244 RON
Valoare atribuită
244 RON
Data publicării
26.05.2021 00:00
Data finalizării
26.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244 RON

din 244 RON estimat