Atribuită Cumpărare directă

CARTUS CERNEALA BROTHER BTD60BK 108ML NUMAR DE REFERINTA: CARTI295 PRET DE CATALOG: 36,97 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 30192113-6 Cartuse de cerneala (Rev.2) DESCRIERE: CARTUS CERNEALA BROTHER BTD60BK 108ML

Număr anunț
DA28053930
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras Severin (CUI 9759188)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI 16902395)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37 RON
Valoare atribuită
37 RON
Data publicării
25.05.2021 00:00
Data finalizării
26.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37 RON

din 37 RON estimat