Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia atribuita prin cumpararea directa DA27752301 din data 12.04.2021 a fost reluata deoarece in urma prestarii serviciilor achizitionate, conform facturii 50135/13.05.2021 si a devizului de lucrari, valoarea servicilor este de 35.650.08 lei fara tva fata de valoarea initiala a lucrarii de 44.675.00 lei fara TVA.i - SERVICII DE REPARATIE echipamente speciale Punct Comandă Mobil conform ADV1202216
- Număr anunț
- DA27998055
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 50116000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35,65 RON
- Valoare atribuită
- 35,65 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.