Atribuită
Cumpărare directă
- fir sutura resorbabil 0 fara ac 250 cm = 12 x10 lei - fir resorbabil 2 fara ac 250 cm = 12x12 lei - fir sutura neresorbabil multifilament 1 fara ac = 24x3.5 lei - fir sutura neresorbabil multifilament 2/0 ac rotund= 96x5.95 lei - fir sutura neresorbabil multifilament 0 ac rotund =48x 5.95 lei - fir sutura neresorbabil multifilament 1 ac rotund =48x 5.95 lei - fir sutura neresorbabil multifilament 2 ac rotund =48x 5.95 lei - fir sutura neresorbabil multifilament 2/0 fara ac =48x 3.50 lei - fir sutura neresorbabil multifilament 0 fara ac =48x 3.50 lei - fir sutura neresorbabil multifilament 2 fara ac =48x 3.50 lei
- Număr anunț
- DA28088222
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
- Cod CPV
- 33141121-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,28 RON
- Valoare atribuită
- 2,28 RON
- Data publicării
- 28.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.